Junior Open Air

25. 5. 2024

Travnatý plácek u Junior klubu se opět potěší z venkovní akce. Hlavní hvězdou večera bude AC/DC revival v podání kapely Špejbl´s Helprs. A po rozehřátém pódiu bude stage zavírat dvoumetrový kytarista z amerického Bronxu, který si před pár měsíci našel v Junioru nejednoho nového fanouška - Lord Bishop Rocks.

Doražte se tetelit 25. 5. 2024 ze začínajícího léta, festivalové sezóny a kvalitní muziky.

Kapela Špejbl’s Helprs vznikla z touhy několika muzikantů předávat slávu rockové legendy AC/DC prostřednictvím precizních tribute vystoupení. Skupina, v čele s vokalistou Petrem Průšou, se věnuje interpretaci kultovních hitů australsko-skotské formace. Přestože si uvědomují nezastupitelnost originálu, cílem skupiny zůstává bavit posluchače v České republice i v zahraničí. S dlouholetým úspěchem a rozrůstajícím se repertoárem skladeb si Špejbl’s Helprs udržují výjimečné postavení mezi hudebními fanoušky a věří, že jejich vystoupení potěší jak znalce, tak nové posluchače této světové legendy.
https://www.spejbls-helprs.cz/

Lord Bishop Rock - pochází z newyorského Bronxu, a svou profesionální kariéru započal s funky rockovou kapelou Total Sexual Freedom. Po několika vydaných albech a letech spolupráce se však osamostatnil a začal působit jako sólový umělec, koncertující po celém světě. Během posledních 15 let nahrál 11 CD a odehrál více než 3000 koncertů ve 44 zemích. V roce 2010 vystoupil jako hlavní hvězda festivalu Colours of Ostrava, kde sdílel pódium s Living Colour, Nazareth, Edgarem a Johnny Winterem. To je syrový rock, taneční funky, emotivní blues a drzý punku.
http://lordbishoprocks.com/

Harmonogram:
19:30 Open
20:30 Špejbl´s Helprs
22:30 Lord Bishop Rock

Vstupné:
250,00 Kč v předprodeji sítě Ticketportal
300,00 Kč na místě

Akci pořádá Městské kulturní centrum Příbram
Změna programu vyhrazena.

VSTUPNÉ

Předprodej: 250 Kč                 Na místě: 300 Kč

Předprodej

Online - Ticketportal.cz       Prodejní místa

Junior Open AirJunior Open AirJunior Open Air

Následující akce

Kompletní program

Kontakt

Adresa

Příbram 39
261 01, Příbram VIII

mapa

Produkce, dramaturgie

Městské kulturní
centrum Příbram

kultura.pribram.eu

Provozovatel

Sportovní zařízení
města Příbram

szm.pb.cz